Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

  • To wydarzenie minęło.

ALCHEMIA WIELKIEGO MAGA czyli Tarot a Psychologia

27/11/2020 @ 19:00 - 22:00

- zł600,00

POCZĄTEK 27 LISTOPADA PIĄTEK GODZINA 19.00. Cykl 6 spotkań online. Czas trwania każdego spotkania to 3 godziny zegarowe. W trakcie tego kursu będziemy zajmować się poznawaniem specyfiki kart Tarota w kontekście zarówno symbolicznym jak i praktycznym.
Symbole, archetypy i podróż bohatera/bohaterki pozwolą nam popatrzeć na własne życie z innego, często zaskakującego punktu widzenia. Będziemy sprawdzać, dowiadywać się co symbole i figury Tarota mają wspólnego z naszymi postawami życiowymi, jak realizują się (lub nie) w różnych obszarach związków, pracy czy zarabiania pieniędzy. Symbolika i energia kart posłuży nam w różnego rodzaju ćwiczeniach i eksperymentach do wnioskowania, gdybania i szukania inspiracji. Być może znajdziesz niespodziewane rozwiązania problemów lub skonfrontujesz się z odpowiedziami, które już wcześniej w Tobie były, ale jakoś do tej pory unikałaś/unikałeś ich w poczuciu, że nie jesteś na nie gotowy/gotowa. To będzie na pewno ciekawa, czasami zabawna a czasami bardzo na serio podróż po naszej świadomości i nieświadomości.

W kontekście praktycznym omówimy znacznie Wielkich i Małych Arkanów, dowiemy się jak funkcjonował Tarot przez stulecia oraz w jaki sposób z nim pracować. Weźcie proszę pod uwagę, że nie jest to całościowy kurs nauki Tarota (jeśli takiego właśnie szukacie, ten kurs może Was rozczarować). Niemniej kurs gwarantuje solidną dawkę wiedzy oraz nabycie i rozwijanie umiejętności, które zaskoczą zarówno Was samych jak i znajomych:-) Nieprzypadkowo termin kursu przypada na przełom października i listopada. Jeśli do tej pory Andrzejki kojarzyły Wam się z laniem wosku i wody nadaremno, to w tym roku macie szansę zostać Gwiazdami na firnamencie ostatkowych imprez.

Czego możesz się spodziewać:
Części wykładowej, popartej odpowiednimi materiałami dotyczącej zarówno magicznego, psychologicznego i praktycznego wykorzystania Tarota
Dużej ilości ćwiczeń i eksperymentów wykorzystujących zarówno aktywną wyobraźnię jak i pracę bazującą na doświadczeniu i procesie.
Niezwykłych zadań domowych
Pomocy w interpretacji wyników ćwiczeń, wskazówek co z nimi dalej zrobić
Żywych interakcji w parach i na grupie
Uświadomień i odkryć z którymi na pewno nie zostaniesz Sama/Sam
Rozkładów Tarota na różne okazje i pytania
Dużo śmiechu i humoru
Dostępu do nagrań kursu, w przypadku nieobecności
Kontynuacji tematyki kursu, o ile będziesz tym zainteresowana/zainteresowany

Czego się niestety nie możesz spodziewać:
Zostania Mistrzem/Mistrzynią Tarota po 18 godzinach kursu i ćwiczeń
Rozwiązania wszystkich życiowych problemów
Długich i żmudnych dyskusji czy Tarot to narzędzie szatana, oraz czy jest na niego miejsce w naszej kulturze czy nie
Modłów, czarnych mszy, tajemniczych i niezrozumiałych dla nikogo obrzędów
Nie będzie także inicjacji (wiem, wiem, że liczyliście chociaż na jakiś drobny ukłon w stronę Zakonu Feniksa, ale nic z tego!!)
Plotek kto ze znanych i sławnych używa Tarota i do czego

UWAGA: możliwe, że w trakcie tego kursu lepiej przyswoisz wiedzę, jeśli zaopatrzysz się wcześniej w talię kart Tarota. Polecam talię Ridera-White’a, dostępną bez problemu na Allegro i we wszystkich sklepach ezoterycznych.

POCZĄTEK KURSU: 27 LISTOPADA 2020 w piątek w godzinach 19.00-22.00. Spotkania co tydzień w piątki o godzinie 19.00. Terminy kolejnych spotkań w cyklu: 27.11; 4.12; 11.12; 18.12; 8.01; 15.01

PROWADZENIE: Magda Skomro

CAŁOŚCIOWY KOSZT KURSU (płatny jednorazowo ) 600,00 PLN (czyli 33,34 PLN za 1h kursu). Dla osób, które korzystają z innych naszych kursów zniżka 100,00 PLN.

Miejsce na kursie gwarantuje bezzwrotny zadatek w wysokości 100,00 PLN.

Wszystkie płatności prosimy dokonywać na konto:

Gabinet Terapii Jestem
Magdalena Skomro
73 1140 2004 0000 3002 7523 4318
W przypadku przelewu międzynarodowego:
IBAN to literki PL przed numerem rachunku.
Swift BREXPLPWMBK

Szczegóły

Data:
27/11/2020
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
zł600,00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Szczegóły

Data:
27/11/2020
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
zł600,00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,