MIĘDZYMIASTOWA

warsztaty dla kobiet ONLINE

Zapraszam na kobiece cykle warsztatowe ONLINE w rytmie 6/4 czyli 6 tygodni spotkań i 4 tygodnie odpoczynku. Każdy cykl składa się z 6 spotkań i jest traktowany jako całość tematyczna.

Cykl MIĘDZYMIASTOWA powstał z inspiracji naszym cyklem stacjonarnym Serce przy Uchu, z myślą o kobietach które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w naszych spotkaniach gabinetowych.

DO KOGO SĄ KIEROWANE

czyli ten cykl może być dla Ciebie jeśli

  • Nie masz czasu/ możliwości brać udziału w spotkaniach na żywo
  • Mieszkasz za granicą i chcesz od czasu do czasu twórczo popracować i poplotkować w języku polskim
  • Jesteś w procesie terapeutycznym i nadszedł czas na doświadczenia pracy z grupą
  • Skończyłaś proces terapeutyczny i zastanawiasz się czy możesz jeszcze coś dla siebie zrobić
  • Interesuje Cię temat rozwoju osobistego i jesteś gotowa na wejście w intensywny proces własny
  • Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematach, które budują obecny cykl (samotność, relacje, emocje, ciało, krytyk wewnętrzny, sny, marzenia)
  • Szukasz inspiracji, jesteś w kryzysie lub martwym punkcie i nie wiesz co dalej

TEMATY NASZYCH SPOTKAŃ

czyli jakie obszary życia dotkniemy

SAMOTNOŚĆ W WIELKIM (I MAŁYM) MIEŚCIE.

Zajmiemy się tematem samotności. Będziemy rozmawiać o samotności dobrowolnej i wymuszonej. O tym czy samotność i bycie samej to to samo. Na czym polega samotność w relacjach i czym jest potrzeba przynależności. Będziemy szukać odpowiedzi po co samotność się wydarza i co jest wtedy do zrobienia. Będziemy się też poznawać, dowiadywać o powodach, które nas tutaj sprowadziły. I czego potrzebujemy, aby to co nas tu sprowadziło mogło się wydarzyć.

BARWY EMOCJI – BARWY JESIENI.

Będziemy rozmawiać i doświadczać tego czym są emocje: jaki mają na nas wpływ w życiu codziennym i w relacjach. Co zrobić kiedy emocje wydają się nam przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu? W jaki sposób emocje łączą się z potrzebami i strategiami? No i wreszcie spróbujemy odpowiedzieć na pytanie kim właściwie jest KOBIETA EMOCJONALNA i KOBIETA NIE-EMOCJONALNA.

JESIENNA CIELESNOŚĆ W SNACH I WIZJACH

Na tym spotkaniu zajmiemy się tematyką ciała, naszego do niego stosunku i wzajemnej relacji oraz objawami i sygnałami, które nasze ciało nam daje, chociaż na pozór nie wiadomo zupełnie o co mu (jej??) chodzi. Będziemy odkrywać za pomocą wizualizacji, eksperymentu i rysunku powody dla których nasze ciało jest zmęczone, choruje, tyje lub chudnie oraz generalnie zdaje się nas nie lubić. Zaczniemy wchodzić w tematykę snów i ich interpretacji, która powoli przygotuje nas na kolejne spotkanie.

SNY O POTĘDZE

Będziemy pracować z naszymi snami: tymi które śnimy teraz i tymi, które śniłyśmy kiedyś. Odkryjemy sposoby rozumienia i interpretowania naszych snów. Poszukamy w nich odpowiedzi na różne trapiące nas dylematy i poznamy nasze SENNE ALTER EGO ;-)

A GDYBY TAK WYSŁAĆ KRYTYKA WEWNĘTRZNEGO NA HAWAJE?

Będziemy pracować i rozpracowywać, odszyfrowywać i poznawać naszego KRYTYKA WEWNĘTRZNEGO. Poszukamy sposobów aby go oswoić lub zneutralizować. Porozmawiamy o tym do czego jest nam potrzebny a nawet spróbujemy rozważyć jakie z niego mamy korzyści. Oczywiście zbadamy też do czego nam jest niepotrzebny i gdzie na tej znajomości tracimy (i ile).

JESIENNE MARZENIA NA KONIEC LISTOPADA.

Każda z nas ma takie marzenia, które są ważne przez cały rok. Czasami mamy marzenia okresowe (mniej pracy, więcej pieniędzy, dużo spokoju). Na ostatnim warsztacie cyklu (ale jednym z wielu w ciągu tego i przyszłego roku) będziemy konkretyzować i materializować marzenia i szukać sposobów ich realizacji. Sięgniemy wszędzie gdzie trzeba, a zatem do eksperymentu, baśni i magii…

CO, JAK, KIEDY

czyli jak to wygląda w praktyce

Spotykamy się ONLINE z wykorzystaniem narzędzia jakim jest Zoom

Spotkania odbywają się raz w tygodniu w soboty w godzinach 17.00-20.00.

Po zakończeniu kursu mamy 4 tygodnie oddechu na przetrawienie uświadomień i regenerację, a potem możemy się zapisać na kolejny kurs. Lub nie i poczekać na kolejny właściwy moment:-)

KURS ONLINE ma to do siebie, że trudniej w nim wybudować poczucie bezpiecznej wspólnoty i złapać dobry kontakt, który jest konieczny do wejścia w proces, swobodę wymiany doświadczeń i wyrażania potrzeb/próśb. Właśnie dlatego cykle mają charakter zamknięty, aby bardziej umożliwić to co w gabinecie dzieje się łatwo: w przerwie na kawę, w pełnym kontakcie z uczestniczkami grupy, w zanurzeniu się w tu i teraz.

Dla osób, które z jakiegoś powodu nie będą mogły uczestniczyć w dowolnym spotkaniu cyklu, na który się zapisały, będą dostępne przez krótki czas nagrania spotkań (które później ulegną skasowaniu) oraz wszystkie materiały wykorzystane w pracy Grupy.

Mimo tematów organizujących cykle warsztatowe Międzymiastowa, chcę żebyś pamiętała zapisując się na taki kurs, że najważniejszą wartością jest wzajemna komunikacja i wymiana doświadczeń. Możesz się spodziewać intensywnego i otwierającego procesu Uczestniczek kursu, a także podążania mnie czyli Prowadzącej za tym procesem. To oznacza, że będziemy żywo i z empatią reagować na wszystko co się pojawi w naszej wspólnej przestrzeni, badać potrzeby, pragnienia, słuchać zwierzeń, dawać informacje zwrotne. Będziemy też czasami delikatnie odbijać z tematu kursu w inne strony, które dla nas okażą się ważne, inspirujące lub niezbędne.

W Międzymiastowej jesteśmy dla siebie i jesteśmy blisko.

PROWADZĄCA SPOTKANIA

czyli kilka słów o Magdzie

Podstawą mojej pracy jest wgląd i synteza. Uważam, że w pracy z Człowiekiem najważniejsze jest wzajemne zrozumienie i odnalezienie drogi, która najlepiej posłuży w rozwiązaniu problemu. Z doświadczenia wiem, że Każdy ma swoją drogę i nie ma sensu upierać się, że to co jest dobre dla mnie będzie dobre dla Ciebie. Jestem też praktyczna. Dlatego cały czas badam, modyfikuję i eksperymentuję z różnymi modelami pracy i w różnych podejściach weryfikując to co działa i to co nie działa. Z tego powodu bywam kontrowersyjna, ponieważ łączę to co konwencjonalne z tym co alternatywne: gruntowne wykształcenie terapeutyczne i znajomość sztuk mantycznych.

Jako dyplomowany nauczyciel jogi metodą Sivanandy w stopniu Master (Yoga Acharya) prowadziłam i prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania, łącząc pracę z ciałem, emocjami i oddechem.

Pracuję pod regularną superwizją, równocześnie rozwijając swoją autorską metodę pracy insiding osobowości, która wymyka się klasyfikacjom i strukturom organizacyjnym.

Znam życie z różnych stron: wyszłam ponownie za mąż, mam dwie córki, ponad 15 lat pracowałam w branży IT.

Kiedy wiele lat temu zakładałam Gabinet Terapii Jestem, nie wiedziałam jak potoczą się moje losy. Patrzę w przeszłość i cieszę się, że dotarłam do tego miejsca tutaj. Jestem w nim i dla siebie i dla Ciebie.

Pracuję indywidualnie, z parami, prowadzę warsztaty.

m: +48 608012851, email: mskomro@gmail.com

KOSZT UCZESTNICTWA

czyli ile i za co

CAŁOŚCIOWY KOSZT KURSU (płatny jednorazowo ) 360,00 PLN (czyli 20,00 PLN za 1 h kursu). Dla osób, które korzystają z innych naszych kursów zniżka 60,00 PLN czyli 300,00 PLN/kurs (16,67 PLN za 1 h kursu).

Miejsce na kursie gwarantuje bezzwrotny zadatek w wysokości 100,00 PLN.

Płatności prosimy dokonywać na konto:

Gabinet Terapii Jestem
Magdalena Skomro
73 1140 2004 0000 3002 7523 4318

W przypadku przelewu międzynarodowego:

IBAN to literki PL przed numerem rachunku.
Swift BREXPLPWMBK

Zapisy: Magda Skomro, tel.608012851, email: mskomro@gmail.com

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA

czyli kiedy się łączymy