Zapraszamy na cykl 6 spotkań dla Par. Cykl ma charakter terapeutyczno- rozwojowy, spotkania odbywają się w kolejne niedziele w godzinach 10.00 – 14.00 (cztery godziny zegarowe z krótką przerwą) i są prowadzone przez nas w tandemie (Magda i Jerzy). Ze względu na specyfikę pracy z parami możemy przyjąć tylko 6 par (12 osób). Dodatkowo przed zapisem na kurs, obowiązuje rozmowa kwalifikacyjna, do której zapraszamy Obydwoje Partnerów.

TRWA NABÓR NA CYKL WARSZTATOWY 25.10.2020-6.12.2020 (ze względu na wypadające w czasie trwania kursu święto 1.11, kurs będzie miał przesunięcie o jeden tydzień)

Kurs dla Par powstał z inspiracji naszych obecnych Klientów i jest odpowiedzią na zgłaszane tematy i problemy. Dlatego mamy nadzieję, że będzie stanowił dobrą trampolinę w procesie wzajemnego porozumienia, komunikacji i przechodzenia/rozwiązywania kryzysów, o których dobrze wiemy, że są nieodłączną częścią bycia w związku, konieczną na poszczególnych etapach jego rozwoju. Nasza praca jest ukierunkowana na poznanie i zrozumienie zarówno siebie w związku jak i Drugiej Osoby, a także zaakceptowanie tego w jakim momencie ten związek się znajduje, jego realnych ograniczeń i możliwości.

Uważamy, że dużo problemów związkowych bierze się z nieumiejętności rozmowy, w której nie jesteśmy w stanie usłyszeć siebie nawzajem. Lata wspólnego bycia, nierozwiązane konflikty i niewyrażone żale, a także przekazy rodzinne i kulturowe utrudniają, a często uniemożliwiają wypracowanie modelu związku, w którym Obie Strony czują się dobrze i bezpiecznie.

Będziemy śledzić uważnie oczekiwania i role jakimi obdarzamy się nawzajem w związkach. Sprawdzać na ile te oczekiwania i role są wspierające dla relacji a na ile ją osłabiają i niszczą. Poszukamy odpowiedzi na pytanie kim jestem i w jaki sposób moje JA wchodzi i funkcjonuje w relację.
Będziemy też rozmawiać o tym co sprawia, że miłość czasami się kończy i co z tego dalej wynika.
Nasza praca jest zawsze procesowa. Czerpiemy z procesów dziejących się na Grupie, doceniając mądrość i doświadczenie Jej Uczestników. W trakcie kursu możecie się spodziewać zarówno pracy w parach, w małych grupach, otwartego forum wymiany doświadczeń, wielu ćwiczeń i eksperymentów jak i części teoretycznej, w której będziemy Wam przybliżać różne użyteczne podejścia, które pozwolą Wam lepiej zrozumieć co się dzieje w Waszych relacjach.

Uczestnicy dowiedzą się:
– Jak wchodzą w relacje
– Jaką rolę najczęściej odgrywają w relacji i jaką rolę narzucają swoim Partnerom
– Jak postrzeganie samych siebie ogranicza nas i wpływa na to jak budujemy relacje
– Jak tworzą oczekiwania w związkach; czym jest system przekonań wyniesiony z domu i kto tak naprawdę uczy nas czym jest związek
– Jak radzić sobie z emocjami w relacjach takimi jak: zazdrość, dawne urazy, złość, lęk przed bliskością
– Jak radzić sobie z konfliktami w związkach

Uczestnicy doświadczą poprzez eksperymenty, gry i ćwiczenia:
– czego się boją w związkach
– w jaki sposób komunikują się ze swoim Partnerem/Partnerką
– w jaki sposób rozumieją i interpretują to co Ona/On mówi i robi
– jak nasz Krytyk Wewnętrzny przeszkadza nam w miłości
– jak mała zmiana w patrzeniu na Partnera ułatwia rozwiązywanie konfliktów i przechodzenie kryzysów

Terminy i miejsce spotkań: Spotykamy się w 6 kolejnych niedziel w godzinach 10.00-14.00 w naszych gabinetach w Krakowie, na ul.Solskiego 1/11. Terminy i tematy sprawdzaj w naszych Aktualnościach, Kalendarzu, na fanpage’u: https://web.facebook.com/krkuff/ lub zapytaj nas osobiście.

PROWADZENIE: MAGDA SKOMRO i JERZY JAKUBOWSKI

CENA KURSU:
Całościowy koszt kursu (płatny jednorazowo ) 1000,00 PLN/parę (czyli ok.168,00 PLN za 1 spotkanie dla pary). Dla osób, które korzystają z innych naszych kursów zniżka 100,00 PLN/osobę.

Miejsce na kursie gwarantuje bezzwrotny zadatek w wysokości 100,00 PLN.
Płatności prosimy dokonywać na konto:
Gabinet Terapii Jestem
Magdalena Skomro
73 1140 2004 0000 3002 7523 4318
Na rozmowę kwalifikacyjną prosimy umawiać się pod numerami telefonów 606468568; 608012851; email: jerzy.cdsi@gmail.com lub mskomro@gmail.com.
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *